KontaktKontakt
HomeO násPfizer vo svete

Pfizer je celosvetová farmaceutická spoločnosť zameraná na výskum a vývoj nových liekov. Od roku 1849 objavujeme a vyvíjame inovatívne produkty, ktoré zlepšujú kvalitu života ľudí na celom svete a pomáhajú im radovať sa z dlhšieho, zdravšieho a produktívnejšieho života.

Spoločnosť Pfizer je jednou z vedúcich a najrýchlejšie rastúcich farmaceutických spoločností na svete. V roku 2017 spoločnosť Pfizer vykazovala tržby vo výške 52,5 miliárd amerických dolárov a investovala do výskumu a vývoja nových liekov viac než 7,6 miliardy amerických dolárov.

Celosvetovo v súčasnosti zamestnáva Pfizer okolo 90 000 zamestnancov. Vývojom našich inovatívnych liekov sa zaoberá viac ako 12 000 výskumných pracovníkov. V súčasnosti sa vo vývoji a výskume spracováva viac ako 100 nových molekúl. Výrobky spoločnosti Pfizer sú dostupné vo viac ako v 125 krajinách sveta a na väčšine trhov sa Pfizer nachádza v prvej päťke medzi farmaceutickými spoločnosťami. Našim cieľom je stať sa svetovou jednotkou pre pacientov, zákazníkov, kolegov, investorov, obchodných partnerov a pre spoločnosť, v ktorej pracujeme a žijeme.

O nás Produkty Inovácie Kariéra Transparentná spolupráca Novinky Ochrana osobných údajov O súboroch cookiesPodmienky používania Kontakt Copyright © 2021 Pfizer
PP-UNP-SVK-0004
Posledná aktualizácia: 09/2022
Všetky práva vyhradené. Pfizer LUXEMBOURG SARL, o.z. , Pribinova 25, 811 09 Bratislava