KontaktKontakt
HomeKariéraKariéra

Pfizer podporuje svojich zamestnancov, aby sa stali najlepšími vo svojej oblasti. Svoju kariéru v spoločnosti Pfizer môžete začať už teraz podaním žiadosti o pracovné miesto.

Prečo práve Pfizer?

V spoločnosti Pfizer sa snažíme neustále vyvíjať a objavovať nové liečivá, ktoré zásadne zlepšujú životy ľudí. Ak Vás toto posolstvo oslovilo, spoločnosť Pfizer je to správne miesto na to, aby ste začali alebo pokračovali vo Vašej kariére. Veda je hlavným piliérom našej spoločnosti. Preto nie je prekvapením, že naši vedci patria k tým najlepším na svete. Pomáhame im s prostriedkami, technológiami a zariadeniami, ktoré potrebujú na vyriešenie tých najzložitejších medicínskych problémov.

Spoločnosť Pfizer sa zameriava na svoju vnútornú kultúru, ale taktiež dbá na svoju reputáciu. Kultúra spoločnosti umožňuje každému kolegovi, aby bol úspešný vo svojej kariére, a zároveň prináša pozitívne obchodné výsledky. OWNIT! Kultúra zdôrazňuje zodpovednosť, rozvoj a vzdelávanie, príležitosti a inovácie. Staňte sa súčasťou prostredia s kultúrou, ktorá stimuluje inovatívny a odvážny prístup k práci, dbá na spoľahlivosť a tímového ducha, snaží sa svojich ľudí podporovať a zaistiť pre nich zdroje potrebné na budovanie úspešnej a zmysluplnej kariéry. Pridajte sa k nám a budete partnermi s kolegami z rôzneho prostredia, ktorí prispievajú ku všetkým aspektom toho, čo robíme – od vývoja liekov, marketing, technológie až po predaj, a o mnoho viac.

Pfizer vám ponúka kariérne príležitosti

Kdekoľvek sa vo svojej kariérnej ceste nachádzate, spoločnosť Pfizer vám ponúka rôzne príležitosti ako sa posunúť bližšie k dosiahnutiu vašich cieľov.

Pfizer ponúka príležitosti vhodné tak pre absolventov ako aj pre skúsených odborníkov, kvalifikovaných technikov, pre tých, ktorí chcú začať svoju kariéru, aj pre tých, ktorí chcú postupovať vo svojom kariérnom rebríčku. Pre ľudí, ktorí boli zamestnaní v biofarmaceutickom priemysle, ale aj pre ľudí, ktorí môžu ponúknuť skúsenosti získané v iných odvetviach. Ponúkame príležitosti pre ľudí, ktorí hľadajú kariérne možnosti v oblasti vedy, výskumu, zdravotnej politiky a medicíny, financií, komunikácie, dodržiavania predpisov, marketingu, predaja, výroby a oveľa viac.

Kariéra vo Pfizeri

Dozvedieť sa viac
O nás Produkty Inovácie Kariéra Transparentná spolupráca Novinky Ochrana osobných údajov O súboroch cookiesPodmienky používania Kontakt Copyright © 2021 Pfizer
PP-UNP-SVK-0004
Posledná aktualizácia: 09/2022
Všetky práva vyhradené. Pfizer LUXEMBOURG SARL, o.z. , Pribinova 25, 811 09 Bratislava