Erektilná dysfunkcia

Podľa prieskumu kvality sexuálneho života na Slovensku považuje takmer 100 % ľudí sex za veľmi dôležitý. Je spájaný s rodinnými hodnotami a je považovaný za dôležitú súčasť plnohodnotného života. Viac ako dve tretiny opýtaných si myslia, že diskutovať so svojím lekárom o sexuálnom zdraví je normálne.

Áno, je ťažké hovoriť o sexe. No ešte ťažšie je bez neho žiť. Naozaj sa preto netreba hanbiť. Porozprávajme sa o tomto probléme s lekárom! Porucha stoporenia je bežným medicínskym problémom, ktorý sa dá jednoducho a úspešne liečiť!

 

Viac informácií o erektilnej dysfunkcii (poruche stoporenia) a možnostiach liečby tohto ochorenia sa dozviete na stránke:

www.potencia.sk

  • Poslať
    známemu
  • Tlač
  • Späť

Teraz opúšťate webové stránky www.pfizer.sk

Prevádzkovateľ týchto stránok, spoločnosť PFIZER LUXEMBOURG SARL, nezodpovedá za správnosť a úplnosť informácií uvedených na týchto odkazovaných stránkach. Zodpovedným za obsah týchto stránok v celom rozsahu je ich prevádzkovateľ, ktorým nie je spoločnosť PFIZER LUXEMBOURG SARL.

Pokračovať alebo návrat na predchádzajúcu stránku.

Používanie tejto internetovej stránky sa riadi Podmienkami používania internetovej stránkyPravidlami ochrany súkromia. OK